Sky Force Reloaded

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Infinite Dreams
Sky Force Reloaded mobil oyunu ile keyfinizi daha da yerine getirebilirsiniz.

Sky Force Reloaded mobil oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebileceğiniz modern görseller ve tasarımla sunulan klasik atari shoot'em up oyunlarının devam niteliği üzerine kurulmuş keyifli bir mobil oyundur. Serinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkan Sky Force Reloaded mobil oyununa sizde sahip olarak mobil cihazınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 

Git gide gelişim gösteren mobil oyunlarının sevdiğiniz tüm yönlerini sunarak sizi eğlendirecek bir mobil oyun olması sebebiyle tercih etmenizi sağlayacak içerikleri içerisinde barındıran kaliteli bir oyundur. Devasa patlamalar, yok edici lazerler, devasa bölüm sonu canavarları ve sayısız hava aracı seçeneğini sizlere sunan Sky Force Reloaded oyununa sizde ücretsiz bir şekilde sahip olun.

Sky Force Reloaded bildiğiniz ortalama düzeydeki ilerlemeli mobil oyunlara benzemiyor. Harikulade ortamlarla ve muazzam efektlerle sizi kendisine çekecek. Sağladığı üstün oyun mekanikleri, ilerleme sistemi ve oyun içi toplanan nesnelerle oynamayı bırakamayacaksınız. Oyunu bitirdikten sonra daha fazla oynamak isteyeceksiniz. Neyse ki bu aşamaya gelmeden önce yapılması gereken çok şey var. Bunların en başında da stratejik planlar ile ilerlemek.

Sky Force Reloaded indir
DİĞER SÜRÜMLER