Sky Force Reloaded

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 612 MB
  • Version 1.83
  • Dil Türkçe
  • Firma Infinite Dreams
Sky Force Reloaded mobil oyunu ile İOS işletim sistemine sahip mobil cihazınızda eğlencenin tadını çıkartın.

İOS mobil cihazınızda keyifli zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz Sky Force Reloaded oyununa sizde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Devasa ve korkunç bölüm sonu canavarlarıyla mücadele edeceğiniz Sky Force Reloaded mobil oyunu ile, onları patlatıp zafere ulaşın ya da yenilgilerinizden ders alın ve daha başarılı bir yol izleyin.

9 farklı hava aracını birleştirip test edin. Benzersiz özellikleri ve oynanış biçimine sahip araçlar arasından favorinizi belirleyin. Oynanabilirliğe daha da derinlik katmak için zor bulunan 30 bonus kartı bularak oyunu daha da ileri götürebilirsiniz. Bazıları size kalıcı fayda sağlarken, bazıları da yeteneklerinizi geçici olarak güçlendirecektir.

8 yardımcı teknisyeni açmak için oyun içi görevleri tamamlayın. Özel yeteneği ile size yardımcı olması için içlerinden birini seçin. Savaşta ölen dostlarınızın enkazlarını bulun ve bunları toplayarak ödüller kazanın. Özel olarak oluşturulmuş 5 sonsuz oyun alanında arkadaşlarınızla rekabet etmek için hafta sonu turnuvalarına katılarak başarınızı herkese gösterebilirsiniz. İster sıradan bir oyuncu ister fanatik bir Sky Force Reloaded oyuncusu olun, son derece gelişmiş oynanabilirlik ve iyi dengelenen zorluk derecesinin keyfini çıkarın.

Daha Fazla Göster
Sky Force Reloaded indir
DİĞER SÜRÜMLER